Pazudusi olimpiskā vingrotāja, kas baumojusi par dvīņiem no Putina

Olimpiskās zelta medaļas ieguvēja ritmiskajā vingrošanā, kas ilgi baumoja par to, ka viņai ir dvīņi no Krievijas prezidenta Vladimira Putina ir pazudusi no sabiedrības redzesloka.

37. gadus vecā Alīna Kabaeva, kura 2019. gada aprīlī dzemdēja dvīņu puikas Maskavas klīnīkā, nav redzēta kopš viņas grūtniecības otrā mēneša.

Putins, kuram ir divi pieauguši bērni ar bijušo sievu Ludmilu Škrebņevu, ir uzstājis, ka viņam nav bijušas nekādas attiecības ar Kabaevu, kura kā izrādās ir bijusi partijas “Vienotā Krievija” vietniece.

“Putins ir ļoti privāts cilvēks. Viņš gadiem ilgi slēpa savas divas pieaugušās meitas ar viltotiem personu apliecinošiem dokumentiem”, sacījis kāds Maskavas avots.

Prezidents Vladimirs Putins nofotografēts runājamies ar Alīnu kādā no Kremļa banketiem.

“Pat tagad, kaut arī viņš runā par bērniem laiku pa laikam, viņš tos nekad nenosauc vārdos,” piebilda avots. “Ja Alīna dzemdēja dvīņus, viņas paslēpšana varētu būt viens no spēcīgākajiem pierādījumiem, kas norāda, ka tie tiešām varētu būt no Putina. Viņš ir kā apmākts ar savas ģimenes drošību. ”

Kabaeva, kura savulaik ir pozējusi kaila žurnālam, šobrīd strādā ”Nacionālo mediju grupā” un tur ir priekšsēdētāja. Savulaik viņa ir spējusi noslēgt ekskluzīvu līgumu ar ”Netflix”, par satura piegādi Krievijā.

Viņa ir izcīnījusi divas olimpiskās medaļas, 14 pasaules čempionāta medaļas un 25 Eiropas čempionāta medaļas.
Baumas par viņas romantiskajām attiecībām ar Krievijas līderi pirmo reizi parādījās jau 2008. gadā.

Video:

https://players.brightcove.net/4137224153001/6aIMRO3kiI_default/index.html?videoId=6198735039001

Avots: https://nypost.com/2020/10/08/olympian-rumored-to-have-had-twins-with-putin-vanishes-report/

Atstāj komentāru: