Dienas vatņiks – Aivis Vasilveskis

Šādu rafinētu dezinformāciju savos sociālojs tīklos pat neizplata Kremļa aģenti Latvijā, piemēram, Aleskandrs Gapoņenko vai Tatjana Ždanoka. Tam Kremlis izmanto parastus sociālo tīklu lietotājus, kuri ir pārliecināti Putina režīma atbalstītāji, un, iespējams, saņem no tā finansējumu.

Aivis ir dzīves pabērns, kurš sevis meklējumos ir šķērosojis pusi pasaules, mēģinot rast iekšējo mieru Indijā, kā arī meklējot mūmijas Gīzā un gastarbeitera pieredzi Lielbritānijā. Aivis par sevi atstāj dziļi izglītota cilvēka iespaidu, taču patiesība ir tāda, ka gluži tāpat kā daudzi citi (bet ne visi) sazvērestību teoriju piekritēji, arī viņš ir prasts Putina režīma fans un popularizētājs.

Aplūkojot Aivja profilu, varētu padomāt, ka viņa lielākais ienaidnieks ir mazā zviedru meitene Grēta un ASV, taču paralēli daudzām citām aktuālām sociālantropoloģiskām tēmām, viņš nemanāmi pilina Kremļa dezinformāciju, apgāžot tādu vēsturisku faktu kā Golodomoru Ukrainā un norādot, ka tā laika Vatastānai nav ar to nekāda sakara, kā arī apgalvojot, ka pret Vatastānu gadsimtiem ilgi “ļaunie un melīgie” Rietumi izvērš dezinformācijas operācijas un karus.

Savdabīgi ir tas, ka Aivja garie DEZINFORMĀCIJAS palagi ir ieturēti vienā stilā un valodā, bet komentāros viņš nav spējīgs pilnvērtīgi iesaistīties diskusijā ar pretēji domājošu pusi.

BET tas arī nav viņa galvenais uzdevums! Viņa uzdevums ir izplatīt Vatastānas Federālā drošības dienesta FSB sagatavotus tekstus, kuros tiek pausts Kremļa pasaules redzējums un kurus var identiski novērot Vatastānas televīzijas kanālos.

Zemāk tikai daži citāti no dienas vatņika ierakstiem:

Stāsts par to, kā Rietumu elites, daudzi no kuriem bija Hitlera kvēli atbalstītāji, izglāba lielu daudzumu bijušās nacistu hierarhijas darbinieku un ievietoja tos atbilstošās pozīcijās, lai varētu turpināt gadsimtiem ilgstošo krusta karu pret Krieviju.” no ieraksta par “NATO”

“Šodienas Krievija arī var to visu sev nodrošināt, bet ir tikai ceļā uz suverenitāti, jo ietekme no ārpuses un pretdarbība ir vēl ļoti spēcīga, tas attiecas tieši uz augstākām kompetencēm, finanšu pārvaldību, ideoloģiju, tautas vēsturisko izpratni, pret ko nemitīgi tiek vērsts psihovēsturiskais karš un nomelnošana, pārrakstot visu, ko vien iespējams.” no ieraksta “Globālais Prediktāts”

“Šobrīd pasaulē ir maz personību, kas līdzinātos šai [Kasems Suleimani ]. Vienīgi KF prezidents, Ķīnas prezidents- pats Tramps, kurš atdeva pavēli nogalināt Suleimani, ir tālu no tādas ietekmes. Tā notiek bieži, kad nogalināti tiek tie, kuru personības kvalitātes ir augstākas.” no ieraksta par Kasemu Suleimani.

“Krievija vēlas savu, suverēnu vikipēdiju, kas papildina iepriekš izskanējošo tendenci norobežot arī Krievijas internetu no ārpasaules. Un loģiski, ka visa liberāļu varza kopā ar tiem, kuri neko nesaprot no globālās politikas un pārvaldes, atkal vaimanā par ‘cenzūru’ un ‘pareizo’ Kremļa viedokli. ” no ieraksta par Vatastānas vikipēdijas analogu.

Vairāk, ko bilst nav! Bet, ja kāds ir vairāk informēts par šo vatņiku, tad droši dalieties ar informāciju komentāros. Viens gan ir skaidrs – “sapuvušie” un šo cilvēku nīstie Rietumi ļauj viņiem izteikties sociālajos tīklos un dezinformēt sabiedrību, turpretīm to apjūsmotā Vatastāna ar šādiem “brīvajiem gariem” risina problēmas cieti – ar steku pa galvu un uz sutkām valsts pēļos [labvēlīgākajā gadījumā].

Avoti:

https://www.facebook.com/people/Aivis-Vasilevskis/100011540556700

#usefullidiots #disinformation #conspiracy

5 comments

 1. Nu,kā saka, kokam divi gali. Pie mums ir vārda brīvība un tāpēc katram ir tiesības teikt to ko viņš domā. Te nu neiederētos secinājums – kas nav ar mums,tas ir pret mums. Katram ir sava galva uz pleciem,tātad spēja izlemt ko lasīt,kam ticēt un kam neticēt. Man,parastam pensionāram, dzīve PSRS bija viennozīmīgi labāka nekā ir tagad. Varat arī mani saukāt par “vatņiku” vai kā savādāk – man tas ir dziļi poxui ! Es stāvēju “”Baltijas Ceļā”,biju uz “barikādēm”,bet šādu iznākumu nu nekādi negaidīju ! Kad pienāca pensija,tad man tie pidarasti VSAA skaidri un gaiši pateica : lielāko daļu sava darba stāža Jūs strādājāt CITAS Valsts labā,ne “brīvās” Latvijas laikā ! Tāpēc pensiju par to laku mēs Jums nedosim. Bet es tak Latvijā strādāju,ne jau Amerikā ! Lūk tā. Tāpēc man šāda “brīvība” nahren nav vajadzīga. Visu gaišu Vatastānas ministri !

  • Tā bija brīniškīga leiputrija, kurā varēja “saies” režīmā strādāt un bez patēriņa ražot preces noliktavām. Diemžēl, tā leiputrija cieta ekonomisku neveiksmi un pat naftas tirdzniecība nespēja to finansiāli izvilkt, tā nu padomju savienība nobankrotēja 90tajos. Ja vēlies atpakaļ savu sociālo naudu, tad dodies klauvēt pie kremļa durvīm nevis VSAA. Tas ka VSAA nav fiziski to tavu sociālo garantiju, ir neizbēgama realitāte.
   Esmu pārliecināts, ka ja būtu budžetā nauda milzīgām pensijām, tādas arī tiktu izmaksātas. Diemžēl, šobrīd no neeksistējoša sociālo garantiju uzkrājuma ir jāmaksā kaut ko. Nav mums derīgo izrakteņu, nav mums CCCP zelta. Tur tu esošo valsti vai brīvību vari nevainot. Ja vien putins uzņemtos ne tikai padomju savienības varenību, bet arī sekas, tad viņš arī varētu maksāt, bet viņa vārdi ir lēti un neuzticami.

 2. Vatņika Vasiļevska šeit pieminētie citāti vēl ir tikai ziediņi. Viņš Facebook dziednieku profīlā noliek Latviju, kā Krievijas guberņu, kurai tikai pateicoties Krievijai ir dota brīvība – Latviju nemaz neuzskata par valsti; Brīvības piemineklis viņam līdzinās tualetes podam; jēdziens Dzimta viņam ir ienīstama un izskaužama parādība; latvju dainas mēsls; sūkt enerģiju no saviem tuvākajim ir pareizs process un tamlīdzīgi, pat ne izteicieni, bet veselas tēmas. Pat kartupeļi viņam ir pasaules un kapitālisma bieds. Tomēr, lai kas, bet Staļinu un tā režīmu viņš slavina godam. Tas nekas, ka Staļins nobendējis vairāk kā 40 000 000 cilvēku – latviešu un savu tautiešu tajā skaitā.
  Brīnos kādēļ šis mērglis vēl dzīvo Latvijā un nav deportēts uz valsti, kuru viņš dievina.

  • BRĪNOS PAR PĒTERI NLEJIŅU, KURU PERSONĪGI PAZĪSTU, IN NEVIENĀ MOMENTĀ NEVARĒTU VIŅU ”DĒVĒT PAR ”DZIEDNIEKU” VAI VIEDU CILVĒKU…!!! UN VĒL, – MAN IR ABSOLŪTI VIENALGA – KAS JŪS, – ŠEIT ”DIRSUŠIE UN PĻŪTĪJUŠIE ESIET, BET – SKAIDRS IR TIKAI VIENS —- JŪS PAŠI ESAT KREMĻA TROĻĻI UN IZDZIMTEŅI, JO JŪSU ”IZVEIDOTIE ”RAKSTI UN APRAKSTI” IR PILNĪGS UN ABSOLŪTS SAVĀRSTĪJUMS NO JŪSU PAŠU DEFICĪTA – SMADZEŅU NEESAMĪBAS – NEVIENA ARGUMENTA, NEVIENAS ANALĪZES, NE VIENAS PĀRBAUDES RAKSTĪTAJAM…!!! TAD, KO JŪS – DAUŅI VĒLATIES, – LAI JŪS ATZĪST KĀ JEBKĀDUS EKSPERTUS – FAKTČEKERUS – EJIET UN PAKARATIES SAVOS SŪDU NOAUSTAJOS TĪKLOS UN LIECIET MIERU CILVĒKIEM, KURI – ATŠĶIRĪBĀ NO JUMS, – ATVER PĀRĒJIEM ”REDZESLOKU”!!!! JŪS VISI ESAT NEKRIETNI ELEMENTI, JO PAT PAR ”JEBKĀDIEM DZĪVNIEKIEM, PIEM. CŪKĀM, JŪS NEDRĪKST DĒVĒT – JŪS TĀM PAT BLAKUS NESTĀVAT”!!!!

   • Brīniškīgs “redzesloks” – pa taisno kremļa tūplī.
    Paldies, iztiksim.
    Tu pat lielos burtus nejedz izslēgt, ar to savu atvērto redzesloku, bet tas jau cits stāsts.

Atstāj komentāru: