LATVIEŠU GRĀMATNĪCAS TIRGO KREMĻA PROPAGANDAS GRĀMATAS

Šo informāciju mums ir iesūtījis viens no VH lasītājiem (teksts ir rediģēts).

“Sveiks Indriķi! Nesen biju izgājis cauri Rīgas grāmatnīcām, meklējot kādu labu grāmatu par Krievijas vēsturi. Biju šokā par to, ko es ieraudzīju grāmatnīcā VALTERS UN RAPA.

Šajā it kā latviešu veikalā, vēstures un politikas nodaļā tiek tirgotas, nevis vēsturnieku un politologu grāmatas, bet Kremļa propaganistu murgojumi.

Esmu nofotografējis dažus piemērus (bildes pievienotajos materiālos). Tajos redzams, ka VALTERS UN RAPA vēstures nodaļā tiek tirgota, piemēram, propagandista Dmitrija Ķiseļova , senatora Alekseja Puškova un šonivista Nikolaja Starikova grāmatas. Domāju, ka nevienam nav noslēpums, ka šie cilvēki pelna naudu ar naida kurināšanu Kremļa interesēs. Tajā pašā vēstures nodaļā atrodama arī komiķa Zadornova murgojums par PSRS.

Es saprastu, ja šos murgus tirgotu krievu grāmatnīca POLARIS, kurā pat kartēs Krimu atzīmē kā Krievijas, nevis Ukrainas daļu. Taču par VALTERS UN RAPA esmu šokā. Sanāk, ka mēs paši latvieši, zombējam vietējos krievus ar Kremļa murgiem un, tad brīnamies, kāpēc viņi nav lojāli valstij.

Kauns VALTERS UN RAPA noderīgajiem idiotiem!”

VH komentārs.

Hronists Indriķis nolēma pārbaudīt lasītāja iesūtīto informāciju un ielūkojās grāmatnīcas elektroniskajā vēstures grāmatu piedāvājumā. Izrādās, ka papildus iepriekšminētajiem propagandoniem, VALTERS UN RAPA var iegādāties arī RENT TV konspirologa Igora Prokopenko, kā arī citas grāmatas ar aizomīgu saturu un zinātnisko kvalitāti.

Pievienotajos attēlos esmu atlasījis dažus no VALTERS UN RAPA mājaslapā redzamajiem “vēstures” grāmatu piedāvājumiem krievvalodīgajiem lasītājiem.

Kā jums šķiet, vai tas ir normāli, ka latviešu grāmatnīca praktiski nodarbojas ar smadzeņu skalošanu putina režīma interesēs?

SIA „Grāmatu nams „Valters un Rapa””

Atstāj komentāru: