KF Krimināllikuma 278.pants: Putinam par varas uzurpēšanu pienākas līdz 20 gadiem uz cietuma nārām

Jau labu laiku, patiesībā visu savu dzīvi, esmu sekojis līdzi politiskajiem un militārajiem procesiem mūsu lielajā kaimiņvalstī Krievijā, jo kā zināms, ja kāds tur palaiž balodīti, tad smaka, proti, sekas bieži vien nākas „izbaudīt” tepat pie mums Latvijā un ne tikai Latvijā. Tā vienmēr ir bijis un tā vienmēr paliks. Tāpēc pa šo laiku esmu iepazinis bezmaz vai ikkatru Krievijas politiķi, politologu, analītiķi, propagandistu, ekonomistu, juristu, žurnālistu, rakstnieku, blogeru, konspiralogu un ko tik vēl nē – nav man svešas ne viņu sejas, ne dvēseles. Un es turpinu viņos klausīties, kā šie prāto par to, kas notiek un kas varētu notikt pēc tam, piemēram, ar to pašu nolādēto Putinu pēc 2024. gada. Viņi visi turpina malt uz riņķi vienu un to pašu, nekas viņu retorikās nemainās jau gadiem ilgi. Bet kāpēc neviens no viņiem vēl nav atklāti pateicis ēterā, ka Vladimirs Putins patiesībā nav likumīgs Krievijas Federācijas prezidents.

Viņi paši ignorē savas izlolotās demokrātiskās Krievijas Federācijas 1993. gadā apstiprināto konstitūciju, kura neatļauj cilvēkam, kurš jau ir atradies prezidenta krēslā, un nav svarīgi vai divus termiņus pēc kārtas, vai ar pārtraukumu, balotēties prezidenta vēlēšanās.

Sanāk tā, ka Vladimira Putina prezidenta pilnvaras izbeidzās 13 gadus senā pagātnē – 2008. gadā, kopš tā laika viņš ir ne tikai neleģitīms, bet arī nelikumīgs Krievijas prezidents. Tas ir ļoti dīvaini, lai neteiktu skarbāk, jo kopš tā laika Putins ir un nav Krievijas prezidents.

No tā izriet, ka visi likumi un dokumenti, kurus ir parakstījis nelikumīgais Krievijas prezidents Putins pēc 2008. gada ir nelikumīgi. Visas ar viņa svētību ieceltās amatpersonas, gubernatori un pat Kremļa apkopējas atrodas ārpus likums. Arī visas vēlēšanas, kas notikušas Krievijā pēc 2008. gada, ir bijušas nelikumīgas, un tas viss saskaņā ar spēkā esošo Krievijas Federācijas Konstitūciju.

Vladimirs Putins ir viltvārdis, augstākā mēra noziedznieks un varas uzurpētājs. Saskaņā ar Krievijas Federācijas Krimināllikuma 278. pantu, personai par varas uzurpēšanu pienākas līdz 20 gadiem gara, bet pelnīta, atpūta kādā no Krievijas neskaitāmām labošanas iestādēm. Viss, ko darījis Putins kā Krievijas prezidents pēc 2008. gada – viņa pavēles, rīkojumi, visas darbības un lēmumi ir nelikumīgi.

Ļoti iespējams, ka Krievijas politiķi, politologi, analītiķi, propagandisti, ekonomisti, juristi, žurnālisti, rakstnieki, blogeri un konspiralogi baidās to pateikt atklāti, jo viņi saprot, ka Putins ir traks, prātu izkūkojis vecs čekists, turklāt vēl bruņots.

Bet vienalga, kāpēc par to nav runājis un nerunā, piemēram, Aleksejs Navaļnijs, Leonīds Volkovs, Vladimirs Milovs, Ivans Ždanovs, Ļubova Soboļa, Vladimirs Ašurkovs, Jevgēņijs Čičvarkins, Viktors Šenderovičs, Kirils Rogovs, Grigorijs Judins, Jeļena Lukjanova, Jekaterina Šuļmane, Jevgēņijs Gontmahers, Vladislavs Inozemcovs, Igors Ejdmans, Vladimirs Karamurza, Alfrēds Kohs, Georgijs Saratovs, Mihails Kasjanovs, Andrejs Zubovs, Fjodors Krašeņņikovs, Garijs Kasparovs, Andrejs Piontkovskis, Marks Fejgins, Jurijs Švecs, Aleksandrs Pļjuševs, Aleksandrs Nevzorovs, Maikls Naki, Iļja Jašins, Dmitrijs Kolezevs, Dmitrijs Muratovs, Iļja Azars, Romāns Popkovs, Mihails Hodorkovskis, Dmitrijs Gudkovs, Genādijs Gudkovs, Sergejs Smirnovs, Sergejs Parhomenko, Pavels Čikovs, Iļja Novikovs, Jevgeņijs Roizmans, Aleksandrs Gorbunovs, Iļja Barabanovs, Maksims Trudoļjubovs un daudzu citi labi un izglītoti cilvēki. Jūs pat nevarat iedomāties, cik daudz viņu ir tur Krievijā, bet šī ļaundabīgā Putina režīma radītā sistēmu turpina pastāvēt.

Avoti: 
http://www.consultant.ru/document/cons_doc_LAW_10699/e1daac900412e92365566b08702aab43df16ac2b/#:~:text=Насильственный%20захват%20власти%20или%20насильственное%20удержание%20власти,-Действия%2C%20направленные%20на&text=наказываются%20лишением%20свободы%20на%20срок,на%20срок%20до%20двух%20лет

Atstāj komentāru: