Vatastānā viltus robežsargs “pārved” imigrantus uz Somiju

Viborgas meža aizsegā kāds krāpnieks ”robežsargs” uzstādījis neīstus robežas kontroles stabus un apzīmējumus, vēlāk mēģinot iegūt naudu no četriem aziātu izcelsmes vīriešiem par to, ka viņš palīdzēs kungiem šķērsot robežu, tādējādi iekļūstot Somijas teritorijā.

Nelegālā imigrācija ir problēma visā pasaulē. Daudz cilvēku apkārt pasaulei cenšas šķērsot robežas. Diemžēl ir cilvēki, kuri izmanto izmisumā kritušus cilvēkus priekš savām vajadzībām un labuma gūšanas.

Divdesmit četrus gadus vecs Vatastānas iedzīvotājs vēlējās piesavināties 10 000 eiro par to, ka viņš palīdzēs četriem imigrantiem šķērtos Vatastānas un Somijas robežu. Daļu no naudas neīstais robežsargs esot dabūjis pirms uzdevuma izpildes, bet daļa tika solīta pēc viņu nogādāšanas pārrobežā.

Alkatīgais krāpnieks neesot vēlējies pārlieku riskēt un izveidoja vairākus robežstabus un pat zīmes, kas imitējušas iekļūšanu Somijas valsts teritorijā, tādējādi apmānot četrus imigrantus un izsēdinot viņus vēl uz Vatastānas zemes.

Pēc braukāšanās pa zemes ceļiem grupu noķēra īstā robežsardze. Četriem aziātiem tika piespriesti naudas sodi un vēlāk arī izraidīšana no valsts, taču viņu ceļvedis stāsies tiesas priekšā par krāpšanu lielos apmēros.

Avots:

https://gazeta.spb.ru/2193162-muzhchina-za-dengi-provel-gruppu-aziatov-cherez-lzhegranitsu-s-finlyandiej/

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s